1.14.2010

1 pound of Fuji apples - $3.25
1 pound of peaches - $4.00
1 gallon of Viva Milk - $10
Food in Hawaii - Not so priceless
But maybe worth it :)

6 comments:

Marlena said...

ONE GALLON FOR $10?! maybe i wouldnt survive in hawaii...

Noelle said...

oh the milk!!!!! oh the milk!!!!!!! i think i'd go vegan there. :)

{ bRee } said...

Crazy prices!

note to self: mail elise pkg of powdered milk leftover from homemaking night


JUST KIDDING!

Melissa said...

Totally worth it. My sister has to pay almost that bad in Connecticut and Hawaii is way better :)

Megan said...

Ouch! ummm, you need to learn to live on water only! Cereal sans milk = not so yummy!

Kylie said...

Hahahahhaha! This made me laugh so much! P.s. I'm so happy that you have a blog!